Burn Rpg Sa-MP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Burn Rpg Sa-MP

Burn Rpg sa-mp server
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulament Intrare Police DEpartament

In jos 
AutorMesaj
[Burn]Young




Mesaje : 59
Data de înscriere : 22/08/2009

Regulament Intrare Police DEpartament Empty
MesajSubiect: Regulament Intrare Police DEpartament   Regulament Intrare Police DEpartament Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 5:48 pm

Reguli legate de factiune.
-Certurile intre membrii pe /r sau /d vor fi sanctionate cu rank down pana la demitere,asta daca nu inceteaza respectivii.In cazul celor care primesc rank down,timp de 2 saptamani sau mai mult nu vor avea voie sa li se acorde rank up
-Cei care nu asculta de jucatorii cu rank mai mare,mai ales cei cu rank +3,vor fi sanctionati sau chiar demisi.
Daca cei cu rank 1-2 le raspund obraznic jucatorilor cu rank mai mare vor fi pedepsiti.
-Este interzis favorizarea jucatorilor,indiferent ca iti este prieten sau nu.
Nu aveti voie sa le dati /arrest cu timp "1" sau wanted 1 pentru scaderea perioadei petrecute in jail.
Nu aveti voie sa le dati /clear fara sa anuntati pe /d un motiv intemeiat al actiunii,si sa cereti voie in caz ca aveti rank mai mic.
Nu aveti voie sa primiti rank de la un alt lider,in incercarea de a folosi unele comenzi in scopuri personale.Cine va incalca aceasta regula nu mai are ce cauta in PD
Fara spam pe /d sau /r.Cand un ofiter mai mare in grad sau liderul vorbeste,ceilalti trebuie sa asculte si sa nu comenteze,eventual sa raspunda cu "da am inteles // nu am inteles repetati va rog"
Nu se vor mai permite in momente serioase glumele deplasate,sau mistouri ieftine la adresa jucatorilor
Nu vreau sa vad ca va reclamati intre voi pe forum,discutam si ajungem la o intelegere fara certuri copilaresti.


Reguli legate de forum.
Membrii PD care se baga aiurea in topicul "raporteaza un ofiter" sau "aplicatii PD" vor fi sanctionati cu rank down pana la demitere.Pe scurt cine are rank 1 este demis.
In topicul raporteaza un ofiter au voie sa posteze doar:
ofiterul care este implicat
adminii dar in limita bunului simt fara spam sau certuri.
Cine raspunde obraznic in topicul raporteaza un ofiter de asemenea va fii sanctionat.

Reguli legate de intrarea in factiune // demitere
O data ce ati fost acceptati aici cand vedeti liderul in joc dati un /w fara spam sau altceva,Asteptati pana cand liderul o sa va cheme sa dati testele pentru intrare.
Cei care dau /w disperate in joc sa fie bagati in factiune sau alte lucruri deranjante,nu vor avea sansa sa aplice.
Cei care au fost demisi pentru diferite lucruri cum ar fi,insultarea unui jucator mai mare in grad,folosirea comenzilor in scop personal,sau schimbare de identitate nu vor mai avea sansa sa aplice pentru Police Departament pe scurt nu mai aveti ce cauta in PD.

Informatii despre teste.
Multi intreaba pe server despre texte am sa va descriu pe scurt in ce constau testele.
Intrebari din regulamentul PD,amenzi,wanted list si altele legate de Role Play.
Teste care au ca scop testarea cunostintelor dumneavoastra in materie de arme.
Teste drive:reguli de circulatie nu foarte exagerate,si patrularea cu un ofiter mai mare in grad
Important
Testele se dau cu liderul factiunii,sau cu un ofiter mai mare in grad,asta daca este pus de lider.Daca ati dat teste cu altcineva,nu ma intereseaza.

Am rugamintea la voi sa cititi aceste randuri,si sa postati la discutii factiune in felul urmator:
Da am citit,si si mi-am insusit cele spuse.
Nu am citit,si nu sunt de acord cu acel regulament.

-Rog un admin sa dea pinned,voi reveni eu cu edit daca mai intervine ceva
Sus In jos
 
Regulament Intrare Police DEpartament
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Burn Rpg Sa-MP :: Police Departament-
Mergi direct la: