Burn Rpg Sa-MP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Burn Rpg Sa-MP

Burn Rpg sa-mp server
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulament

In jos 
AutorMesaj
Sony




Mesaje : 21
Data de înscriere : 22/08/2009

Regulament Empty
MesajSubiect: Regulament   Regulament Icon_minitimeSam Aug 22, 2009 7:14 pm

1. Hitmanilor le este interzis sa isi indeplineasca contractele la gara.
2. Sa respectati pe cei cu rank mai mare.
3. Sa evitati conflictele intre colegi si cu alti playeri.In caz contrar rank down / demis
4. Nu omorati fara motiv.
5. Sa aveti un vocabular curat
6. Nu cersi contracte.
7. Daca la sfarsitul saptamani nu ai minim 5 contracte postate esti demis pentru inactivitate.
8. La sfarsitul cererii scrie asa "Am citit regulamentul,am sa-mi respect colegii si am sa-mi indeplinesc toate contractele" , altfel cererea v-a fi respinsa.
9. Dupa fiecare contract indeplinit faci poza si o postezi pe forum la Contracte duse la indeplinire urmand instructiunile.
10. Prezenta la sedinta este obligatorie, aceasta v-a fi anuntata de lider inainte cu cel putin 3 zile.
11. Un jucator odata iesit din Agentia Hitman nu va mai avea dreptul de a fi reprimit.
12. Hitmanii sa nu spuna niciodata victimei sau altcuiva cine a pus contract.Daca se dezvaluie, duce automat la demiterea membrului.
13. Hitmanii au voie sa atace doar daca sunt atacati pentru autoaparare sau daca au contract, in caz contrar vor fi demisi.
14. Hitmanii sa omoare intotdeauna martorii, daca cineva l-a vazut cand si-a facut contractul.
15. Dupa folosirea vehicolelor dispuse pentru agentie, este obligatoriu distrugerea acestora pentru a nu lasa urme.
16. Nu cereti sub nici o forma liderului rank up / acesta se da in urma activitatii si devotamentului membrului, de obicei la sedinte.In caz contrar membrul v-a luat rank down / caz rank 1 demis.
17. Nu comentati / discutati decizia luata de lider sub nici o forma rank down / demitere.
18. Sub nici o vorba nu aveti voie sa va reclamati intre voi pe forum duce la demiterea instant atat a reclamantului cat si a celui reclamat.


Informatii :

Testul de intrare in factiune v-a fi defapt o serie de 3 teste:
1.Cunoasterea regulamentului 100%
2.Indemanarea cu arme : ex: duel (deagle) cu liderul factiunii
3.Testul final care v-a decide daca ramaneti sau nu.Acesta il veti afla daca le treceti de cele doua.


Cerinte job Hitman:
-Minim level 5+
-Seriozitate
-Capacitatea de a pastra un secret
-Fidelitate



@Leaderul Hitman are dreptul sa modifice regulamentul, orice regula incalcata duce la primirea unui warn, la 2 warnuri rank down!.Asa ca voi, ca angajati Hitman Agency va rezervati dreptul de a vizita aceasta pagina de cate ori este posibil.

Un membru Hitman nu are voie sa omoare fara motiv orice alt jucator al oricarei alte factiuni chiar si PD/FBI/NG - acest membru daca omoara fara motiv va fi postat la raporteaza un membru Hitman iar acesta va fi demis.
Sus In jos
 
Regulament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regulament F.B.I
» Regulament NG.
» Regulament Yakuza
» Regulament Primar
» Regulament Robbers

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Burn Rpg Sa-MP :: Hitman-
Mergi direct la: